Co zapewnia Texter?
 • młotek
  wycena gratis
 • kalendarz
  krótkie terminy
 • serce
  życzliwość dla Klienta
 • aparat
  rejestr zmian w tekście
 • komputer
  faktury VAT (PDF)
 • kartka
  możliwa anonimowość Klienta
 • ludzie
  100% dyskrecji
 • karta
  różne formy płatności

Copywriting dla wymagającychJa się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent – ktoś miał czelność napisać to przede mną. Copywriting w moim wydaniu to teksty angażujące, pisane z polotem, zacięciem i werwą. Mam swój własny, niepowtarzalny styl i używam go zawsze, gdy Klient nie boi się tekstów niesztampowych. Zwróć się do mnie, jeżeli potrzebujesz skutecznego copywritera. Idź gdzie indziej, jeśli szukasz taniego. Nie jestem copywriterem tanim, jestem copywriterem dla wymagających, ale i dysponujących odpowiednim budżetem.


Co piszę?

   interesujące artykuły do gazet i portali

   wpisy na blogi firmowe i prywatne

   teksty na najrozmaitsze strony WWW

   teksty dla mediów społecznościowych, przede wszystkim na Facebooka

   maile i newslettery dla czyetlników lub klientów

   poradniki i ebooki

Jak piszę?


Piszę wyraziście i konkretnie. Prosto z mostu. Na temat. Moje teksty to „głos krzepki, głos gromki". Nie cierpię banałów, komunałów i pustosłowia. Piszę tak, że ten, kto czyta — rozumie.

Jeśli chcesz się zapoznać z moim stylem i językiem, odwiedź mój blog „Po polskiemu”. Znajdziesz tam moje teksty na rozmaite tematy i wyrobisz sobie opinię na temat mojego warsztatu autora. Z taką wiedzą będzie Ci łatwiej zdecydować, czy że zechcesz powierzyć mi jakiś tekst do napisania.

   Możesz też pobrać próbkę moich tekstów.


Copywriter musi znać język polski

Copywriting to jedna z trzech usług, jakie świadczę. Jestem też redaktorem i korektorem. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz ode mnie teksty napisane bezbłędną polszczyzną, co nie jest wcale oczywistością w copywriterskim świecie. Wielu adeptów tej sztuki nie ma pojęcia o poprawności językowej, o interpunkcji, a niekiedy nawet nie radzi sobie z ortografią. Wiem to, bo nierzadko redaguję i koryguję strony WWW pisane przez takich copywriterów.

Copywriting to także SEO

Jeśli zamawiane przez Ciebie teksty mają się ukazać w internecie, powinny być napisane z uwzględnieniem zasad SEO, a więc tak, by wyszukiwarki umieszczały je odpowiednio wysoko. Potrafię nasycić tekst słowami i frazami kluczowymi oraz użyć innych technik, które pomogą Twojej stronie trafić na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Wcale nie trzeba w tym celu pisać koszmarków typu "...hurtownia felg. Warszawa to miasto, w którym nietrudno o felgi".

Copywriting ma swój sekret

I ja Ci go zdradzę. Teraz, zaraz.

Czy wiesz, kto jest najlepszym copywriterem dla Ciebie? No dobrze, ja, tak przynajmniej powinienem napisać. Ale to nie jest cała prawda.

Najlepszym copywriterem jesteś Ty sam. Dlaczego? Tekst = treść + forma. Treść najlepiej znasz Ty. To Ty wiesz wszystko o swoich produktach lub usługach. Ty wiesz, co wyróżnia Twoją firmę. Ty wiesz, w czym jesteś lepszy od konkurencji. Wielu moim Klientom zalecam więc, by najpierw sami napisali to, co chcą przekazywać, a dopiero potem zwrócili się do mnie. Oczywiście mogę, jak tysiące innych, uruchomić Google i wykonać copywriting. Będą to teksty unikalne, oryginalne, ale jednak mniej lub bardziej podobne do innych. Najbardziej więc cenię sobie współpracę z Klientami, którzy dostarczą mi w jakiejkolwiek postaci treść po to, bym ja zadbał o formę.

   Aby zamówić napisanie tekstu lub uzgodnić ze mną warunki i cenę, przejdź do zakładki KONTAKT lub ZAMÓW/ZAPYTAJ.

Zapraszam!